Život plyne rychle ,zastavte se na chvíli a odpočiňte si.Užijte si naplno přítomnost a hezké chvíle díky masážím. Zvýší se hladina vaší životní energie.Objevíte v sobě daleko víc inspirace a kreativity do dalšího života,kterou pak můžete využít v pracovní i soukromé oblasti.

 Jsem zkušená maserka.Několik let jsem se věnovala i tantra masážím,jejich léčivému přínosu pro harmonizaci těla a psychiky.Masírovala jsem tisíce lidí kteří hledali příjemnou masáž,ralax,pohodu,příjemný rozhovor i společnost.Na základě svých skušeností vám mohu nabídnout k masážím klasickým které jsou vyhledávány kvůli zmírnění bolesti svalů a kloubů také kvalitní masáž intimních partií.V průběhu intimní masáže se můžete na lehátku zcela nazí uvolnit a i v případě ejakulace se nemusíte cítit trapně.V málokterém salónu kde se provádí odborné masáže si tohle můžete dovolit.
Na všechny masáže které nabízím mám certifikáty :klasická sportovní masáž regenarační, relaxační masáž, lávové kameny, baňkování.Masáž má každopádně na tělo blahodárné účinky sk.wikipedia.org/wiki/Mas%C3%A1%C5%BE

Novinky

Masáž s BDSM

Jako novinku jsem zařadila masáž s BDSM prvky.Víc informací o této masáži naleznete v Nabídce.